Методичний калейдоскоп
Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку

Навчально - методичний посібник для дошкільних навчальних закладів

Н.Гавриш, О. Саприкіна, О. Пометун.


__________________________________________________

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ


Телеканал ПлюсПлюс підготував для дітей серію цікавих мультфільмів про Україну «Це – наше і це – твоє», які  допоможуть педагогам та батькам ознайомити дошкільнят з нашою країною, з винаходами українців. 

Ознайомитись з мультфільмами можна ТУТ


Розвиваючі та пізнавальні мультфільми

 українською мовою

Тернопільський благодійний фонд «MagneticOne.org»  в рамках проекту «Освіта дитини XXI століття» створив велику базу мультфільмів українською мовою. 

Мета проекту: Зробити найкращі українські казки доступними для дітей та їх батьків. Для цього створити єдину базу (ресурс), яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми, що ґрунтуються на народних переказах та байках. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео, аудіо книги.
БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
         

Навчимо дітей гратися безпечно: серія бесід-занять для дітей дошкільного віку з формування правил безпечної поведінки під час ігрової діяльності (видавництво «ЛІПС» м. Запоріжжя)

Запропонований матеріал є цікавим доробком творчої групи закладу дошкільної 
освіти № 1“Дзвіночок” м. Шостки Сумської області.Посібник містить 16 тем, які спрямовані на формування активної життєвої позиції щодо власного життя і здоров’я дошкільників, накопичення ними знань і навичок безпечної поведінки під час ігор та розваг на прогулянці. До кожної теми розроблено пам’ятку для педагогів і батьків. Зміст бесід побудовано з широким застосуванням художнього слова, наочності, проблемних та ігрових ситуацій, практичних завдань, інших цікавих форм і методів роботи. Збірник призначено для педагогів закладів дошкільної освіти та батьків.

Методика розвитку творчих здібностей
 на заняттях з малювання
Автор – Шульга Л.

Суть технології. Діти зображають навколишнє тільки після емоційних зустрічей з ним у процесі спостереження, розгляду картин, слухання музики, читання, розповідання. Головне завдання організації зображувальної діяльності – виховання естетичних почуттів, а допоміжне – навчання технічним прийомам. Чим більше органів чуття беруть участь у сприйманні навколишнього, тим повнішими будуть уявлення, глибшим – пізнання. 
На сайт Людмили Шульги можна перейти за посиланням.


Організація процесу харчування 
дітей та формування у них 
культурно-гігієнічних навичок
Брошура містить рекомендації щодо організації харчування дітей в різних вікових групах дошкільного навчального закладу, а також методичні поради щодо формування  окремих  груп  культурно-гігієнічних навичок у  дітей дошкільного віку. Основною метою посібника є надання методичної допомоги вихователям щодо організації процесу харчування  дітей.
Книга адресована фахівцям дошкільної освіти.

Комментариев нет:

Отправить комментарий